Zgodnie z art. 13 rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy iż:

 1. Administratorem danych osobowych jest Namaste Yoga Urszula Wilczyńska-Kalak (Namaste Yoga), z siedzibą w Poznaniu, ul. Niegolewskich 10/15, 60-232 Poznań.
 2. Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane w co najmniej jednym z poniższych celów:
  •       a.  w celu realizacji transakcji zakupu produktów lub usług oferowanych przez Namaste Yoga (RODO Art. 6, ust. 1, lit. b),
  •       b.  w celu marketingowym i informacyjnym o produktach i usługach na podstawie udzielonej przez Państwa zgody (RODO Art. 6, ust. 1, lit. a),
  •       c.  w celu udzielenia odpowiedzi w przypadku kontaktu drogą elektroniczną na podstawie Państwa zgody (RODO Art. 6, ust. 1, lit. a),
  •       d.  w celu realizacji umowy współpracy z Namaste Yoga, której są Państwo stroną (RODO Art. 6, ust. 1, lit. b).
 3. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z Namaste Yoga w zakresie usług hostingu, utrzymania serwera i poczty e-mail, wysyłki newslettera, usług księgowych, z którymi współpracuje Namaste Yoga oraz innym uprawnionymi osobom na ich udokumentowany wniosek. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom w celach marketingowych.
 4. Państwa dane osobowe przetwarzane będą przez okres:
  •       a.  w przypadku realizacji umowy zakupu produktów i usług oferowanych przez Namaste Yoga oraz w przypadku umowy współpracy z Namaste Yoga – przez okres 6 lat od dnia sprzedaży produktu, zakończenia świadczenia usługi lub zakończenia współpracy,
  •       b.  w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie newslettera i innych powiadomień w celach marketingowych i informacyjnych o produktach i usługach – do chwili cofnięcia Państwa zgody,
  •       c.  w przypadku kontaktu drogą elektroniczną przez okres 6 lat od ostatniego kontaktu.
 5. Posiadają Państwo prawo do żądania od Namaste Yoga dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu i cofnięcia zgody na przetwarzanie danych oraz prawo do przenoszenia danych.
 6. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością realizacji świadczenia, do którego dane są niezbędne.

Studio Namaste Yoga (SNY) zostało otwarte 4 października 2013 roku. Od tego czasu prowadzimy zajęcia jogi codziennie od wczesnych godzin porannych do późno wieczornych.

Jesteśmy studiem jogi dynamicznej, ale prowadzimy również zajęcia spokojne. Chcemy zaoferować Wam wszystko co najlepsze, starając się odpowiedzieć na Wasze potrzeby.

SNY tworzy duża grupa ludzi, którzy prowadzą dla Was zajęcia i dbają, aby było to miejsce miłe i przytulne. Informacje o nich znajdziecie w zakładce INSTRUKTORZY.

Zapraszamy również do naszego Studia Masażu, które oferuje szeroki wachlarz masaży leczniczych i relaksacyjnych.

Organizujemy liczne warsztaty i wydarzenia związane z jogą jak i z ogólnie pojętym zdrowym stylem życia.

Serdecznie zapraszamy 

wirtualny spacer

Zapraszamy na wirtualny spacer po SNY.

Galeria

Masaż, od którego zazwyczaj oczekujemy przede wszystkim relaksu również leczy oraz uwalnia nas od bólu i napięć.

Masaże rozluźniają bolące mięśnie nadmiernie napięte w wyniku codziennego stresu związanego z pracą i szybkim tempem życia. Pomagają pozbyć się przeciążeń mięśni wywołanych nieprawidłową postawą ciała czy długotrwałą pozycją siedzącą. Obniżają poziom napięcia w całym ciele, uspakajają umysł i łagodzą emocje. Dzięki nim mięśnie odzyskują swoją elastyczność a stawy ruchomość. Masaż jest jednym z najprzyjemniejszych sposobów dbania o zdrowie.

Masaże - cennik

Masaże relaksacyjne, antycellulitowe i lecznicze

 • Masaż 1-godzinny to koszt 120 zł (przy 4 masażach w miesiącu - 105 zł)
 • Masaż 1,5-godzinny to koszt 150 zł (przy 4 masażach w miesiącu - 130 zł)

Sam masaż trwa godzinę lub półtorej. Ty decydujesz. Proszę zarezerwuj sobie 15-20 minut więcej na badanie i wywiad. Będziemy też miały czas na rozmowę. Bez pośpiechu przygotujesz się przed i po masażu. Jeśli będziesz miała jakieś pytania, chętnie na nie odpowiem. Będziesz mogła też zarezerwować sobie termin następnego masażu.

Telefon do kontaktu: 690 003 440

Serdecznie zapraszam

Katarzyna Petela

 

Refleksologia

 • Refleksologia twarzy i głowy - koszt godzinnego zabiegu 90 zł
 • Refleksologia stóp - koszt godzinnego zabiegu 90 zł
Telefon do kontaktu: 605 360 803

Serdecznie zapraszam

Ula Ignaszewska

Studio Namaste Yoga

Adres

ul. Kordeckiego 12
60-131 Poznań

Telefon

660 898 703

E-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Facebook

Odwiedź nas

Dojazd

mapa

Dojazd do SNY od ul. Sielskiej lub ul. Skargi.

Wirtualny spacer

wirtualny spacer

Zapraszamy na wirtualny spacer po SNY.

Poznaj nas

poznaj nas

Filmy, galeria.

Informacje

 • Studio czynne jest 30 min. przed rozpoczęciem każdych zajęć.
 • Studio Namaste Yoga jest wyposażone w akcesoria niezbędne do wykonywania ćwiczeń na poszczególnych zajęciach.
 • Uczestnik zajęć winien podpisać regulamin i formularz uczestnictwa w zajęciach, przed przystąpieniem do pierwszych zajęć.
 • Z informacją o przetwarzaniu danych osobowych można zapoznać się tutaj.
 • Opłaty za zajęcia wpłacane są z góry, przed pierwszymi zajęciami.
 • Minimalna liczba osób w grupie, zapewniająca rozpoczęcie zajęć to 3 osoby.

§1 Zasady ogólne

 1. Prosimy o punktualne przybywanie na zajęcia, co najmniej na 10 minut przed ich rozpoczęciem, co pozwoli na odpowiednie przygotowanie się do nich, a tym samym nie będzie zakłócać przebiegu zajęć już prowadzonych. Komfort współuczestników oraz prowadzących jest dla nas bardzo ważny.
 2. Na zajęcia nie należy przychodzić bezpośrednio po posiłku. Wskazana przerwa to minimum 1–1,5 godziny.
 3. Z uwagi na szczególną dbałość o zachowanie czystości, w obrębie Studio poruszamy się bez obuwia, zatem każdy uczestnik obowiązany jest do pozostawienia go w specjalnej "strefie butów".
 4. Studio Namaste Yoga jest wyposażone w akcesoria niezbędne do wykonywania ćwiczeń na poszczególnych zajęciach, m.in. maty, koce, klocki. Z udostępnionego sprzętu prosimy korzystać zgodnie z jego przeznaczeniem.
 5. Minimalna liczba osób w grupie, zapewniająca rozpoczęcie zajęć to 3 osoby.

§2 Obowiązki uczestników

 1. Wszelkie dolegliwości lub pogorszenie samopoczucia utrzymujące się od kilku dni bądź występujące w danym dniu, należy zgłosić prowadzącemu zajęcia.
 2. Uczestnik bierze odpowiedzialność za udział w zajęciach. Jest zobowiązany do udzielenia informacji o swoim stanie zdrowia prowadzącemu, zgodnie ze stanem faktycznym. Dotyczy to wszelkich niedyspozycji ruchowych, w szczególności odbytych/trwających kontuzji, długotrwałego leczenia, przyjmowania leków mogących wpłynąć na sprawność psychofizyczną, przebytych operacji (w tym gojące się rany, okres rekonwalescencji pooperacyjnej), jak również w przypadku kobiet – ciąży. Ponadto, wszelkie zmiany zachodzące w trakcie uczestnictwa w zajęciach, uczestnik obowiązany jest aktualizować na bieżąco poprzez ustną informację. Niedopełnienie omówionego w niniejszym punkcie obowiązku, będzie każdorazowo poczytywane jako rażące naruszenie postanowień regulaminu, w następstwie czego uczestnik zostanie wydalony z aktualnie prowadzonych zajęć przy jednoczesnym odmówieniu dalszego uczestnictwa. Studio Namaste Yoga zastrzega sobie takową możliwość oraz obowiązuje się do wypłaty należności z tytułu niewykorzystanego karnetu, zgodnie z cennikiem.
 3. Uczestnik zajęć winien podpisać regulamin i formularz uczestnictwa w zajęciach, przed przystąpieniem do pierwszych zajęć w Studio Namaste Yoga. Szczegółowe wypełnienie formularza oraz aktualizacja w miarę potrzeby, zawartych w nim informacji, jest warunkiem koniecznym dopuszczenia do uczestnictwa w poszczególnych grupach.

§3 Płatności

 1. Opłaty za zajęcia wpłacane są z góry, przed pierwszymi zajęciami. Natomiast ceny zawarte w cenniku, udostępnionym na stronie internetowej www.NamasteYoga.pl, nie podlegają negocjacjom.
 2. Wpłata za zajęcia może być dokonana gotówką lub kartą płatniczą.
 3. Karnety oraz zaproszenia obowiązują na wszystkie planowe zajęcia w Studio Namaste Yoga.
 4. Z dniem upływu ważności karnetu wszystkie niewykorzystane zajęcia zostaną anulowane. Przez termin ważności należy rozumieć datę następującą po ostatnim dniu obowiązywania wykupionego karnetu.
 5. Opłaty za niewykorzystane zajęcia nie podlegają zwrotowi oraz nie są przenoszone na kolejne miesiące.

§4 Postanowienia końcowe

 1. Zastrzegamy sobie prawo odwołania grup, zmiany godzin, zmiany instruktorów itp. w dowolnym momencie. Informacje o wszystkich zmianach będą umieszczane na stronie www.NamasteYoga.pl
 2. Studio Namaste Yoga nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie obiektu, w tym również w pomieszczeniach stanowiących szatnie. Wszelkie przedmioty znalezione przez pracowników na terenie Studio, dostępne będą w recepcji, a następnie zostaną wydane osobie zgłaszającej się w charakterze ich właściciela. Studio nie jest wyposażone w systemy umożliwiające bezpieczne przechowywanie wartościowych przedmiotów (np. szafki z zamkami), dlatego też uczestnicy nie powinni zabierać ze sobą przedmiotów o znacznej wartości majątkowej. Jako, że Studio nie zapewnia odpowiedniego ich przechowywania, zwolnione jest z odpowiedzialności materialnej w szczególności z tytułu ich utraty, zniszczenia, zgubienia, uszkodzenia czy też kradzieży. Uczestnicy zabierając ze sobą ww. przedmioty, czynią to na własną odpowiedzialność. Przedmioty prywatne, wykorzystywane przez uczestników do poszczególnych zajęć, mogą być pozostawione w szatni w miejscu do tego wyznaczonym, po uprzednim zgłoszeniu tego faktu w recepcji Studio i uzyskaniu zgody.
 3. Deklaracja udziału w zajęciach oznacza przyjęcie powyższego regulaminu i zasad funkcjonowania Studia Namaste Yoga.
 4. Przestrzeganie zasad niniejszego regulaminu dotyczy każdego uczestnika pod rygorem unormowanym w §2 pkt 2.