10 - 18 czerwca 2017 oraz 2 - 10 września 2017. Zapraszamy na wakacje z jogą nad morzem w przepięknej agroturystyce Nad Łąkami w Dębinie w okolicach Słowińskiego Parku Narodowego. Zakwaterowanie w apartamentach znajdujących się w stylowych budynkach nawiązujących do miejscowych tradycji architektonicznych, otoczonych ogrodem tworzącym atmosferę zacisza i przytulności.

W czasie pobytu zapewnione jest pełne wyżywienie zdrowej wegetariańskiej kuchni opartej na warzywach i owocach pochodzących z własnego ogrodu oraz własnych przetworach.

Praktyka w kameralnych 12 osobowych grupach.

Terminy

1. Turnus wakacyjny 10 - 18 czerwca 2017
  • Grupa Vinyasa
  • Grupa Joga Dojrzała
2. Turnus intensywny 2 - 10 września 2017
  • Grupa Vinyasa

Co będziemy robić

Wyjazd wakacyjny, czerwcowy, to dużo odpoczynku, plażowania, zwiedzania okolicy oraz spacerów po plaży. Podczas tego wyjazdu plan dnia jest bardzo swobodny. Stałym punktem dnia będzie dwugodzinna praktyka jogi: poranna dla grupy Vinyasy Yogi; przedpołudniowa dla grupy Jogi Dojrzałej. Dla chętnych codziennie Pranayama na plaży, oraz popołudniowe wyjazdy na zwiedzanie okolicy: ruchome wydmy w Słowińskim Parku Narodowym, latarnia morska w Czołpinie, jezioro Gardno, Ustka itp., a ponadto plażowanie i wspólne wieczory w ośrodku: zajęcia relaksacyjne, wyciszające. Plan nieobowiązkowych zajęć popołudniowych będzie ustany w zależności od prognozowanej pogody :-)

 Wyjazd intensywny, wrześniowy, to turnus intensywnej praktyki jogi. Dzień zaczniemy i zakończymy wspólną praktyką jogi :-) Poranną dynamiczną sesją Vinyasa Yogi (2 godziny) oraz wieczornymi zajęciami warsztatowymi (1,5 godziny), podczas których skupimy się na doskonaleniu, szlifowaniu i pogłębiany różnych aspektów praktyki własnej. Sesja wieczorna będzie zakończona wydłużonym relaksem. Ponadto dla chętnych Pranayama na plaży.

Szczegóły organizacyjne

Czas każdego pobytu to 9 dni. Zaczynamy w sobotę o godzinie 17:00, a kończymy 9 dni później w niedzielę o godzinie 13:00.

Istnieje możliwość zarezerwowania miejsca dla osoby towarzyszącej nie uczestniczącej w zajęciach jogi.

Zajęcia dla grupy Vinyasa Yoga poprowadzi Ulla Wilczyńska-Kalak, a zajęcia dla grupy Joga Dojrzała poprowadzi Agata Orłowska-Smoluch.

KOSZT POBYTU:
  • Turnus wakacyjny: 1650 złotych; seniorzy 1450 złotych
  • Turnus intensywny: 1750 złotych
  • Koszt pobytu osoby towarzyszącej niećwiczącej jogi: 1200 zł
MIEJSCE:

Nad Łąkami, ul. Torfowa 42, 76-211 Dębina. Koniecznie zobacz: www.nad-lakami.pl

INFORMACJE i REZERWACJE:

Zapisy bezpośrednio w SNY, lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Podstawą rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 500 zł/osobę.