Christmas Tea, specjalna świąteczna herbatka od YogiTea, jest już dostępna w yogi-sklepiku SNY, oraz nowość - zestaw pięciu różnych herbatek zapakowanych w ozdobną puszkę. Zapraszamy :-)

Zapraszamy do korzystania z wyjątkowych masaży ayurwedyjskich w gabinecie masażu w SNY.

Do naszego zespołu terapeutów i masażystków dołączyła Monika, która specjalizuje się w terapeutycznych masażach indyjskich.

Wszystkie informacje znajdziecie tutaj

Tylko od 23 września do 23 października, każdy zabieg refleksologii stóp, dłoni lub twarzy w cenie 85zł, zamiast 120 zł.

Wszystkie informacje o zabiegach refleksologii znajdziecie tutaj

W naszym yogi-sklepiku SNY dostępne jest wiele NOWOŚCI m.in. paski i maty YogaLabDesing w czterech kolorach, w trzech pięknych wzorach, a ponadto maty i akcesoria do jogi firmy bodhi. Zapraszamy

Koniecznie zajrzyjcie do naszej herbacianej szafki w SNY ... znajdziecie w niej pełną ofertę herbat YogiTea, w tym NOWOŚĆ Kurkuma z pomarańczą. Zapraszamy :-)

Już od najbliższej niedzieli zapraszamy do parku im. Adama Mickiewicza o godzinie 9:00 na Jogę przy Fontannie 2019. Wstęp wolny!

Szczegóły znajdziesz tutaj

Tylko w maju w SNY każdy zabieg refleksologii terapeutycznej w cenie 75 zł zamiast 120 zł.

Zaprasza Ula. Rezerwacje tel. 605 360 803

Zapraszamy do czytania ... książki z biblioteczki SNY możecie przeglądać, czytać na miejscu, a jak jakaś Was zaciekawi możecie zabrać ją ze sobą ... doczytać do końca i w dowolnym czasie odnieść do SNY.

Jak macie własne książki, które chcecie wypuścić w obieg czytelniczy bardzo prosimy o przyniesienie ich do Biblioteczki SNY