Ujędrniający masaż bańką chińską

Bardzo skuteczna broń w walce z cellulitem. Ujędrnia skórę, poprawia ukrwienie okolicy zajętej cellulitem, zwiększa przemianę materii, rozbija grudki komórek tłuszczowych, wspomaga ich usuwanie z organizmu oraz modeluje wybrane partie sylwetki.

W czasie masażu skóra jest zasysana przez bańkę przez co silnie na nią oddziałuje. Dobrze wykonany masaż bańką nie jest bolesny ani nie pozostawia siniaków. Pierwszy masaż wykonuję z reguły bez bańki. Pierwszy masaż ma przede wszystkim cel diagnostyczny pozwalający dobrać optymalnie skuteczne zabiegi. Bańki nie można zastosować wtedy, gdy są widoczne popękane naczynka krwionośne. Obejmuje wybrane partie sylwetki: uda, pośladki, brzuch, ramiona.

Jest rodzajem masażu manualnego. Zmniejsza zaleganie limfy i mikroobrzęki - główne problemy w cellulicie. Niezastąpiony w pierwszych dniach po liposukcji i innych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

Wykonuje się go powoli i delikatnie, tak aby umożliwić odpływ limfy w tkance podskórnej. Zbyt mocny i głęboki nacisk w drenażu nie jest skuteczny, ponieważ oddziaływuje na mięśnie a nie na skórę. Początkowo najlepsze efekty uzyskuje się wykonując zabieg w serii około 10 zabiegów co 2-3 dni. Dla podtrzymywania efektów może być wykonywany rzadziej. Już po pierwszym zabiegu widoczny jest efekt przeciwobrzękowy w postaci zmniejszonych obwodów nóg. Pacjentki ubierające się po zabiegu są często zaskoczone luźniejszymi spodniami.

Zachęcamy do zapoznania się z kompletnym cennikiem masaży.

Pełny cennik

logo masaze-e.pl

Kontakt

Katarzyna Petela
tel. 690 003 440