O mnie

Jestem absolwentką Medycznego Studium Zawodowego, gdzie zdobyłam wykształcenie jako technik farmaceutyczny, jednak swoją przyszłość wiążę z dietetyką, dlatego kolejnym krokiem mojej ścieżki edukacyjnej są studia na Uniwersytecie Medycznym. Wybrałam ten kierunek ponieważ interesuję się świadomym odżywianiem, jego wpływem na zdrowie i samopoczucie. Chciałabym również zgłębić swoją wiedzę w zakresie medycyny naturalnej i wkrótce połączyć te dwie dziedziny.

Wolny czas uwielbiam spędzać blisko natury, praktykując uważność lub zagłębiając się w przyjemną lekturę. Do moich zainteresowań należy także muzyka i teatr, dlatego chętnie uczestniczę w wydarzeniach kulturalnych i festiwalach.

Moja Joga

Joga pojawiła się w moim życiu już jakiś czas temu, jednak od niedawna stała się nieodłącznym elementem dnia. Pomaga mi utrzymać równowagę, spokój i koncentrację, jest także chwilą obserwacji i skupienia na własnym oddechu. Joga to dla mnie droga prowadząca do rozwoju, zarówno ciała, jak i umysłu. Moim marzeniem jest zdobycie doświadczenia i umiejętności, aby móc rozpowszechniać dobroczynny wpływ jogi i przekazywać swoją wiedzę innym.

W SNY obdarowuję gości uśmiechem, chętnie służę pomocą oraz dbam o przyjemną atmosferę, tak aby każdy czuł się tutaj dobrze i komfortowo.